“Dobrý den, tady je tým Matahari, mohly by si všechny týmy jít s námi v květnu hrát ven?"


E-mailový kontakt:
labyrint21@post.cz


FaceBooková skupina

Počítadlo přístupů:

0 0 0 0 3


Stránky jsou ve výstavbě
a budou tak i napořád.

Céčka

Céčka jsou tajné kódy, které byly poschovávané všude možně. Za céčka jste si mohli koupit nápovědy, postupy řešení, případně různé drobné výhody na aktivitách.

Céčka na webu

1. Podle pravidel, pokud v souvislosti s hrou najdete nějaké céčko, je pravděpodobné, že bude skrývat nějaký C-kód. Hned v úvodním textu když najedete na slovo céček, zobrazí se vám popup C-kód je TRANZISTOR.

2. V bannerech dole je jeden Best viewed with Seacode browser. To zní jistě zajímavě, po rozkliknutí se vám ukáže stránka s C-kódem AZBEST.

3. Počítadlo přístupů nic nepočítá, ale při překliknutí na jinou stránku nebo refreshi, stále dokolečka ukazuje sekvenci čísel, která v abecedě kódují text C KOD ZEHLICKA.

4. Ve zdrojáku stránky je úplně na konci program v Céčku. Když ho zkompilujete a spustíte, začne vypisovat MILE TYMY C KOD KTERY TAK ZOUFALE HLEDATE... stále pomaleji a pomaleji. Buď ho trpělivě necháte dojet do konce (běžné počítače by to měly zvládnout do 24 hodin) anebo ten kód přepíšete, aby běžel efektivněji (jedná se o záměrně pomalý výpočet lineární rekurentní posloupnosti). Každopádně vám nakonec vypíše kód ROBOTRON.

Céčka v táboře

5. Na nástěnce je reklama na kyselinu askorbovou, což není nic jiného nežli vitamín C. Kód je proto VITAMIN.

6. Organizátorky mělu na krku náhrdelník z céček, visící ozdoby kódovaly v morseovce kód VANDR.

Céčka na prologu

7. Po prologu jsme vám zazpívali karaoke Céčka, sbírá céčka. Kdo byl pozorný, ten si všiml, že v refrénu zpíváme Kód je ta LÉČKA.

Céčka v terénu

8. Na stanovišti 3 s obráceným kolem jste se mohli navíc projet na jednokolce. Kdo to zvládl, dostal kód JEDNOKOLKA.

9. Na stejném stanovišti byla připíchutá cedule s trasou metra C (všimli jste si, že sama o sobě má tvar céčka?), stanice s otazníkem je MUZEUM.

10. Na stanovišti 5 u lomu Rampa se sušily podprsenky. V každé bylo vlepené číslo a písmeno. Pokud jste brali pouze podprsenky velikosti C, pak písmena v pořadí podle čísel dala kód CITRON.

11. Na stanovišti 8 (pouť) bylo v některých vystřelených růžích vepsáno C: to nikdy nejíš sám. Kód je proto DISKO.

12. Předpokládali jsme, že céčka budete loudit po všech organizátorech na stanovištích. Abychom to udělali spravedlivé, zavedli jsme nepsané pravidlo, že za nabídnutou čokoládu orgovi dostanete kód MARINGOTKA. Totéž céčko jste si mohli vytáhnout na Pouti v některých obálkých se štěstíčkem.